Jak bezpiecznie zainwestować
w kryptowaluty?

Inwestowanie w kryptowaluty jest bezpieczne, jeśli stosujemy się do kilku, bardzo istotnych zasad. Mimo iż, powszechnie słyszy się, że to niepewny biznes – nie należy w to wierzyć. Internet pełen jest fake newsów a na weryfikowanie informacji nie zawsze mamy czas. Dlatego, aby mieć pewność, że odpowiednio przygotujesz się do realnego pomnożenia swojego kapitału, lepiej jest sięgnąć po specjalistyczną literaturę. Rzetelna wiedza, merytoryczne źródła, przykłady poparte wynikami – to wszystko znajdziesz w mojej książce.

Pieniądze są ważne ale nie musisz ich mieć dużo, aby inwestować w kryptowaluty

Nie dysponujesz odpowiednio wysokim kapitałem, aby wejść na rynek kryptowalut? Nic nie szkodzi. Nie sztuką jest decydowanie się na inwestycję, kiedy mamy dużo wolnych środków. Sztuką, ale też i niezwykle przydatną umiejętnością, jest pomnażanie nawet minimalnego kapitału z wysokim zyskiem. Jak to zrobić? Przeczytaj książkę, zrób notatki i przystąp do działania – nie ma prostszego sposobu.

Samo się nie zrobi potrzebne jest Twoje zaangażowanie

Nie wierzysz w samospełniające się przepowiednie i magiczne sposoby na tworzenie czegoś z niczego? Ja też nie. Nie obiecuję, że będzie łatwo. Nie obiecuję, że od razu wszystko pójdzie jak z płatka. Żaden biznes nie działa w taki sposób. Dlatego poza zdobyciem wiedzy, bardzo ważna będzie też Twoja praca i zaangażowanie, ale wiesz co? Pracujesz dla siebie. Robisz to tylko i wyłącznie dla siebie – nie dla szefa, nie dla firmy. To TY osiągniesz realny zysk, a nie ktoś inny. Chyba warto spróbować? Ja spróbowałem i uwierz, nie żałuję.

Obiecuję nie popełnisz moich błędów i nie stracisz niepotrzebnie pieniędzy

I jeszcze jedna, w zasadzie najważniejsza rzecz. Mylić się jest rzeczą ludzką, ale nikt nie lubi tracić pieniędzy. Uwierz, że gdybym kilka lat temu miał taką książkę, którą teraz proponuję Tobie, nie zrobiłbym wielu, niepotrzebnych błędów i prawdopodobnie nie straciłbym części pieniędzy. Chcę Cię przed tym uchronić, więc – po prostu skorzystaj. Nikt nie każe Ci od razu inwestować na rynku kryptowalut, ale warto wiedzieć, jakie możliwości mamy.

Dlaczego ta książka jest Ci potrzebna?

Jak już wydawać na coś pieniądze, to warto wiedzieć, co z tego będziemy mieć, prawda? Oszczędność jak również i rozwaga w dysponowaniu własnymi finansami, to jedna z najważniejszych zasad, których należy bezwzględnie przestrzegać. Nie proponowałbym Ci książki, gdybym sam nie uważał, że jest warta kupna. Tak, dobrze czytasz – mówię o swoim produkcie i wiem, że jest dobry. 

Daję Ci możliwość nauczenia się bezpiecznego inwestowania na giełdzie kryptowalut – uwierz mi, ta umiejętność zawsze się przydaje. Nie tylko w przypadku kryptowalut. Nauczę Cię, jak rozróżnić poszczególne oznaczenia kryptowalut, ich kursu, oznaczeń dotyczących najbliższych prognoz oraz opowiem Ci o nich. Chcę, abyś dokładnie wiedział(a), na co patrzysz i co to oznacza. Trochę jak na kursie prawa jazdy. Po kolei, krok po kroku. 

Pokażę Ci najskuteczniejsze strategie inwestycyjne, które sprawdziły się w moim przypadku oraz w wielu innych. Sam(a) doskonale wiesz, że jeśli coś działa, to warto tego spróbować. 

Nie zapominajmy o podatkach, bo – jak pewnie się domyślasz – je też trzeba płacić, jeśli legalnie inwestujemy w kryptowaluty. Temat jest nieco skomplikowany, ale spokojnie – bardzo dokładnie go wyjaśniłem i pokazałem krok po kroku, o czym trzeba pamiętać, co wypełnić i gdzie to zgłosić. 

Brzmi dobrze? A to dopiero początek, bo w książce na temat tego, jak bezpiecznie inwestować w kryptowaluty znajdziesz znacznie więcej przydatnych informacji.

„Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” to pierwsza książka w Polsce, która przeprowadzi Cię bezpiecznie od początku do końca przez świat kryptowalut!

Kim jestem i po co właściwie napisałem ksiązkę?

Z pewnością zastanawiasz się, kim ja właściwie jestem i po co napisałem książkę? Przede wszystkim – jestem twórcą gier na urządzenia mobilne. Tym zajmuję się zawodowo. Natomiast wiem, że w każdej branży są lepsze i gorsze okresy, dlatego dodatkowo – po godzinach pracy – inwestuję na giełdzie kryptowalut. I wierz mi, robię to ze sporym zyskiem. Skoro ja mogę, skoro mogą inni, to dlaczego właściwie Ty nie mógłbyś/mogłabyś? 

Książkę napisałem przede wszystkim po to, aby dać Ci możliwości i pokazać, jak je wykorzystać w sposób legalny.

Dlaczego miałbyś przeczytać akurat moją książkę?


Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta: bo jestem praktykiem, a nie tylko teoretykiem. Na własnej skórze przekonałem się, czym jest miejsce takie jak giełda kryptowalut. Wiem, jak się tam poruszać, co robić a czego pod żadnym pozorem nie można robić. Znam symbole, mam też spore doświadczenie. A poza tym, jestem dokładnie taką samą osobą jak Ty – też chciałbym zadbać o bezpieczną przyszłość swoją i moich bliskich. Legalne inwestowanie w kryptowaluty to – moim zdaniem – bardzo ciekawa opcja na pomnożenie swojego kapitału przy stosunkowo niewielkich nakładach inwestycyjnych. Wymaga to jednak wiedzy i rzetelnego przygotowania się. Wskakując od razu na głęboką wodę bez znajomości tematu – po prostu się utopisz. Ta książka będzie zatem Twoim kołem ratunkowym, dzięki któremu unikniesz błędów i (być może) z dużym sukcesem pomnożysz swój kapitał.

W mojej książce znajdziesz

 • 352 strony na których znajdują się najważniejsze informacje dotyczące tego, jak legalnie i bezpiecznie inwestować na giełdzie kryptowalut.
 • 11 rozdziałów – każdy z nich poświęcony będzie konkretnemu zagadnieniu.
 • W rozdziale 8, szczegółowo wyjaśniam, czym jest NFT i jak można na tym zarobić. Nie wszędzie znajdziesz rzetelne informacje na ten temat, weź to pod uwagę.
 • Wykresy, analizy, statystyki – czyli zobaczysz też od strony praktycznej, ile i jak możesz zarobić inwestując w kryptowaluty.
 • Opis moich własnych doświadczeń, w tym błędów, które popełniłem. Ufam, że Ty ich unikniesz.
 • Po lekturze mojej książki, nie straszne ci będą podatki – bo przecież też trzeba je zapłacić, nawet jeśli zarabiasz na kryptowalutach. Szczegółowo wyjaśniam, jakie dokumenty i gdzie należy złożyć. 
 • Przypisy – jest ich tu bardzo dużo i kierują do rzetelnych źródeł. Zyskujesz zatem dodatkowe źródła wiedzy, z których ja też korzystałem. 
 • Literatura, po którą warto sięgnąć – nie polecę Ci niczego, czego sam nie przeczytałem. Na końcu książki znajduje się całkiem pokaźny spis dobrych książek, z których sam też korzystałem. Wszyscy wiemy, że od przybytku głowa nie boli.

Darmowy rozdział specjalnie dla Ciebie!

Nikt nie lubi kupować kota w worku, ja też nie. Kiedy wchodzę do sklepu – zawsze najpierw oglądam produkt. Na tej podstawie podejmuję decyzję o zakupie. Ty też masz taką możliwość, bo specjalnie dla Ciebie przygotowałem prezent: Dostępny całkowicie za darmo, jeden rozdział mojej książki jako ebook i audiobook. Zobacz, jak i o czym piszę. Przekonaj się, że to wszystko nie jest czczym gadaniem, tylko konkretami. Zdecyduj, czy chcesz – podobnie jak ja – znacząco pomnożyć swój kapitał w sposób legalny i w 100% bezpieczny. Przekonaj się, że rynek kryptowalut jest miejscem, które pozwoli Ci na osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego.

Książka dostępna jest w różnych wariantach - wybierz najlepszy dla Ciebie

Każdy lubi mieć wybór, Ty pewnie też. Wybieramy codziennie: w sklepie spożywczym, na stacji benzynowej. Wybieramy nawet to, co chcemy w danym dniu zjeść. Wybór i to, aby go mieć, jest zatem bardzo ważne, więc i ja przygotowałem dla Ciebie kilka, ciekawych wariantów dotyczących możliwości zakupu mojej książki. Sam zobacz, ile masz możliwości!

 • Pakiet podstawowy – książka w wersji tradycyjnej.
 • Pakiet e-book – książka w wersji elektronicznej, bez kosztów dostawy.
 • Pakiet rozszerzony – dostajesz książkę w wersji papierowej, e-book i audiobook. Tak na wypadek, jakbyś np. utknął/utknęła w tramwaju w korku i się nie nudził(a). Albo w kolejce w sklepie. Dostaniesz też dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku – jest tam już trochę osób, a to zawsze okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia dodatkowej wiedzy. 

Pakiet
podstawowy

+ 15-17 zł kurier lub paczkomat

Pakiet
rozszerzony

+ 15-17 zł kurier lub paczkomat

Pakiet
premium

+ 15-17 zł kurier lub paczkomat

Książka papierowa

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni to 79 zł

Darmowa dostawa

Ebook

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni to 69 zł

Darmowa dostawa

Audiobook

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni to 69 zł

Darmowa dostawa

Pakiet
rozszerzony

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni to 149 zł

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa na wszystkie produkty

Opinie o książce

Nie tylko autor, ale także czytelnicy twierdzą, że ta książka jest warta swojej ceny. Zobacz, co inni mówią:

8.8/10

Ocena: 8.7 / 10

PaQ Shaman
Czytaj więcej
Bardzo fajnie się czyta, dużo przydatnych informacji bez zbędnego rozwodzenia się. Serdecznie polecam, zwłaszcza początkującym.
Andy
Czytaj więcej
Zaznaczyłem opcję, że opinia jest spoilerem gdyż zdradzę Wam wielki sekret. Nie ma lepszej książki o krypto na polskim rynku. Pewnie nie ma też fajniejszego autora i wydawnictwa. Mimo, że to Leniwcowate to ani przez chwilę nie ma nudy. Samo gęste w praktyczny sposób podane. Dla każdego kto chciałby zwiedzić ten świat i zostać na dłużej.
Krzysztof
Czytaj więcej
W przystępny sposób zebrane informacje o świecie kryptowalut i narzędziach z których można korzystać zgłębiając temat. Fajnie i łatwo się czyta. Polecam.
MAB
Czytaj więcej
Brakowało na rynku pozycji, która o rynku krypto opowie w sposób zrozumiały dla osoby nie rozumiejącej świata cyfrowego. Książka wyjaśnia niedoświadczonym pojęcia oczywiste dla zaawansowanych. Opisuje poszczególne giełdy, ich plusy i minusy. Tłumaczy różnice w portfelach. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty podatkowe. Zdecydowanie polecam!
Marcin
Czytaj więcej
Książka, to niezwykle wartościowa pozycja dla każdego, kto chce zacząć inwestować w kryptowaluty. Autor w przystępny sposób wyjaśnia, jak działa blockchain oraz jakie są różnice między poszczególnymi kryptowalutami. Książka skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie inwestycji, a autor przedstawia wiele praktycznych wskazówek, które pozwolą uniknąć pułapek. Gorąco polecam!"
Nostal
Czytaj więcej
Bardzo długo szukałem informacji na temat kryptowalut, nie ma i nie znajdzie się tego aż tak wytłumaczonego tak jak w tej książce! To skarbnica wiedzy dla początkującego tłumacząca wszystko od a do z, w sposób który zrozumie każdy w każdym wieku, bardzo wciągająca i nie nudząca, pisana w ciekawym stylu. Serdecznie polecam dla każdego
Karolina
Czytaj więcej
Skarbnica wiedzy dla osób początkujących na temat świata kryptowalut i sprawnego poruszania się po nim. Bitcoin, altcoin, blockchain, strategie inwestowania, rynek Defi, NFT, rozliczenia się z zysku, dywersyfikacja i inne pojęcia są bardzo jasno wyjaśnione w tej książce. Cała potrzebna wiedza do rozpoczęcia przygody z kryptografią w jednym miejscu. Podsumowania po każdym rozdziale dają dodatkowo usystematyzowanie wiedzy. Po przeczytaniu tej książki, rozumiesz o co chodzi w świecie kryptowalut i jak można w nim zarobić. Bardzo polecam.
Mat
Czytaj więcej
Książka pokazuje jak bezpiecznie zacząć przygodę z inwestycjami w kryptowaluty. Autor tłumaczy podstawowe zagadnienia z dziedziny krypto jak i technik i strategii inwestowania, wraz z psychologicznymi ich aspektami. Szeroki wachlarz tematów sprawia, że każdy początkujący a nawet średnio zaawansowany inwestor znajdzie dla siebie coś ciekawego i uzupełni swoją wiedzę. Polecam przeczytać, inwestycja w tę książkę może się okazać jedną z Waszych trafniejszych inwestycji 😄
Jakub
Czytaj więcej
Świetnie przekazana wiedza jak naprawdę bez stresu zrozumieć inwestowanie w kryptowaluty. Napisana przyjemnym przystępnym językiem, zdecydowanie polecam
Rafal
Czytaj więcej
pozycji o krytowalutach na rynku jest sporo ale ta jest na prawdę spoko. nawet dla ludzi którzy już cokolwiek wiedzą, jest to fajnie podsumowanie widzy.
Kingu
Czytaj więcej
Świat kryptowalut to dla wielu osób wciąż droga w nieznane. Ale są i tacy którzy nią przeszli a teraz mogą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Do takich osób należy autor tej książki, który tłumaczy czytelnikom czym są kryptowaluty, DeFi, NFT, gdzie i jak nimi handlować, jakie strategie rozważyć i na jakie niebezpieczeństwa uważać. Wydaje się że w XXI wieku brak rzetelnej wiedzy na temat kryptowalut to jak brak połączenia do Internetu - nie można już efektywnie bez nich funkcjonować. Dlatego warto sięgnąć po tą pozycję, aby przygotować się do bezpiecznego i świadomego inwestowania w cyfrowe aktywa.
Poprzedni
Następny
5/5

Ocena: 5.0 / 5

bardzo fajna książka, wszytko wyjaśnione w taki sposób że laik zrozumie.
Bardzo ciekawa publikacja, na pewno będę do niej wracał. Trzymam kciuki za czelendż!😎
Wszystko top class
Pozycji o krytowalutach na rynku jest sporo ale ta jest na prawdę spoko. nawet dla ludzi którzy już cokolwiek wiedzą, jest to fajnie podsumowanie wiedzy.
Poprzedni
Następny

Zobacz co znajdziesz w środku

Patroni medialni

Zdjęcia od czytelników

Przedstawiamy galerię zdjęć naszej książki, jakie otrzymaliśmy od czytelników

Sekcja Q&A

Książka ta udziela wyczerpujących informacji na temat tego, jak bezpiecznie i odpowiedzialnie wejść w świat kryptowalut. Omawia aspekty związane z inwestowaniem, bezpieczeństwem i zrozumieniem kryptowalut.

Nie, książka jest skierowana do osób bez doświadczenia i chcących uzyskać solidne podstawy w zakresie kryptowalut.

Nie, książka dotyczy wszystkich kryptowalut i udziela ogólnych informacji na ich temat, aby pomóc czytelnikom w dokonaniu właściwego wyboru.

Tak, książka jest aktualna i uwzględnia najnowsze tendencje i zmiany na rynku kryptowalut.

Tak, książka “Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” jest dostępna także w formie ebooka w formacie PDF.

Tak, ta książka jest skierowana właśnie do początkujących, którzy chcą bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut. Autor dostarcza wszystkich potrzebnych informacji i wyjaśnień, aby pomóc czytelnikom zrozumieć temat.

Nie, książka “Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” porusza szeroki zakres tematów, w tym bezpieczeństwo inwestowania, ale także historię powstania kryptowalut, różne rodzaje kryptowalut, jak i gdzie je kupować i jak je przechowywać.

Tak, książka zawiera informacje na temat kilku popularnych platform do inwestowania w kryptowaluty oraz wskazuje jak wybrać najlepszą dla swoich potrzeb.

Tak, książka omawia ryzyka związane z inwestowaniem w kryptowaluty i podpowiada jak je minimalizować.

Tak, książka zawiera porady dotyczące zarządzania swoimi inwestycjami w kryptowaluty, w tym jak budować strategię i jak podejmować decyzje inwestycyjne.

Tak, jest możliwość wysyłki do krajów Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.

Do każdego egzemplarza książki będzie wystawiana faktura.

Galeria zdjęć

Przedstawiamy galerię zdjęć naszej książki, w której możesz zobaczyć jak wygląda ona zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz

Podsumowanie - czym jest książka "Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut" ?

Moja książka to specjalistyczne opracowanie, które pomoże Ci wejść w świat kryptowalut bezpiecznie i bez pośpiechu. Znajdziesz w niej wszystko, co jest Ci potrzebne, aby pomnożyć swój kapitał. Bez względu na to, czy dysponujesz dużym, czy niewielkim kapitałem, moja książka jest skierowana do każdego, kto chce zainwestować w kryptowaluty z zyskiem. Samodzielna nauka, zaangażowanie i cierpliwość to klucze do sukcesu w tej branży. Czy jesteś gotowy/a na wejście w świat kryptowalut? Poznaj sprawdzone metody i pomnóż swój kapitał już dziś!

W książce “Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” Autor zawarł własne przemyślenia na temat inwestowania w kryptowaluty. Książka nie jest poradnikiem, Autor nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje ani nie daje żadnych gwarancji na zysk.