Jak bezpiecznie zainwestować
w kryptowaluty?

Inwestowanie w kryptowaluty jest bezpieczne, jeśli stosujemy się do kilku, bardzo istotnych zasad. Mimo iż, powszechnie słyszy się, że to niepewny biznes – nie należy w to wierzyć. Internet pełen jest fake newsów a na weryfikowanie informacji nie zawsze mamy czas. Dlatego, aby mieć pewność, że odpowiednio przygotujesz się do realnego pomnożenia swojego kapitału, lepiej jest sięgnąć po specjalistyczną literaturę. Rzetelna wiedza, merytoryczne źródła, przykłady poparte wynikami – to wszystko znajdziesz w mojej książce.

Kim jestem i po co właściwie napisałem ksiązkę?

Z pewnością zastanawiasz się, kim ja właściwie jestem i po co napisałem książkę? Przede wszystkim – jestem twórcą gier na urządzenia mobilne. Tym zajmuję się zawodowo. Natomiast wiem, że w każdej branży są lepsze i gorsze okresy, dlatego dodatkowo – po godzinach pracy – inwestuję na giełdzie kryptowalut. I wierz mi, robię to ze sporym zyskiem. Skoro ja mogę, skoro mogą inni, to dlaczego właściwie Ty nie mógłbyś/mogłabyś? 

 

Książkę napisałem przede wszystkim po to, aby dać Ci możliwości i pokazać, jak je wykorzystać w sposób legalny.

Dlaczego miałbyś przeczytać akurat moją książkę?


Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta: bo jestem praktykiem, a nie tylko teoretykiem. Na własnej skórze przekonałem się, czym jest miejsce takie jak giełda kryptowalut. Wiem, jak się tam poruszać, co robić a czego pod żadnym pozorem nie można robić. Znam symbole, mam też spore doświadczenie. A poza tym, jestem dokładnie taką samą osobą jak Ty – też chciałbym zadbać o bezpieczną przyszłość swoją i moich bliskich. Legalne inwestowanie w kryptowaluty to – moim zdaniem – bardzo ciekawa opcja na pomnożenie swojego kapitału przy stosunkowo niewielkich nakładach inwestycyjnych. Wymaga to jednak wiedzy i rzetelnego przygotowania się. Wskakując od razu na głęboką wodę bez znajomości tematu – po prostu się utopisz. Ta książka będzie zatem Twoim kołem ratunkowym, dzięki któremu unikniesz błędów i (być może) z dużym sukcesem pomnożysz swój kapitał.

O czym jest książka Jak bezpiecznie i bez
pośpiechu wejść w świat kryptowalut
?

Tematem przewodnim książki jest przede wszystkim bezpieczeństwo w inwestowaniu w kryptowaluty. Każda inwestycja ponosi za sobą koszty, ale nie wszystkie się zwracają. Chcę przygotować Cię do wejścia na rynek kryptowalut, ale na luzie, bez pośpiechu. Pokażę Ci m.in. gdzie je kupować i gdzie sprzedawać, przedstawię moje osobiste strategie inwestycyjne.


Ja też kiedyś zaczynałem. Wtedy nie było tylu źródeł informacji, co teraz. Musiałem uczyć się metodą prób i błędów, samemu zaliczając wzloty i upadki. Stąd wziął się pomysł na tę książkę. Źródeł jest wiele, ale nie każda wiedza w nich jest zweryfikowana. Ponadto specjaliści używają specyficznego języka – nie wyjaśniają znaczenia wielu terminów. Dlatego też jest to ciągle tak duża zagadka dla laików. Chciałbym przekazać swoją wiedzę w pigułce – pokazać, jak inwestować długoterminowo, nie tracąc czasu, który ja już kiedyś straciłem.
W książce „Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” znajdziesz mnóstwo praktycznej wiedzy, którą zdobywałem samodzielnie lub na podstawie zagranicznych źródeł.
To książka dla prawdziwych leniwców, którzy chcieliby dużo się nauczyć, ale jak najmniejszym wysiłkiem. 🙂

„Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” to pierwsza książka w Polsce, która przeprowadzi Cię bezpiecznie od początku do końca przez świat kryptowalut!

Dla kogo jest książka Jak bezpiecznie
i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut?

Chcę, abyś dzięki tej książce dowiedział się jak najwięcej o świecie inwestycji i kryptowalut. Ta lektura jest dla Ciebie, jeżeli:

  • chcesz poznać rynek kryptowalut od A do Z,
  • chcesz nauczyć się bezpiecznie inwestować w kryptowaluty,
  • chcesz nauczyć się rozróżniać na giełdzie symbole kryptowalut i wiedzieć co ich prognozowanie oznacza,
  • chcesz dowiedzieć się, czym właściwie są kryptowaluty i dlaczego warto założyć własny portfel
  • chcesz poznać strategie inwestycyjne,
  • chcesz dowiedzieć się, jak rozliczyć podatek z kryptowalut,
    i wiele, wiele więcej.

Oczywiście musisz mieć świadomość, że pomnażanie kapitału zależy tylko od Ciebie. Ja dostarczam Ci cenne wskazówki, które sprawdziłem osobiście. Wyjaśniam terminologię i opowiadam o zasadach działania giełdy kryptowalut w prostym i przyswajalnym dla każdego języku. O systematyczność i czas poświęcony na naukę i inwestycję musisz zadbać Ty!

Zyski nie pojawią się na magiczne pstryknięcie palcem, a dzięki Twojej pracy i zaangażowaniu. Pamiętaj, że cierpliwość to najważniejsza cecha przy bezpiecznych inwestycjach. Są sposoby ryzykowne, mogące dostarczyć dużych i natychmiastowych zysków. O nich także dowiesz się z mojej książki. Mam nadzieję, że stanę się Twoim motywatorem i przewodnikiem.

Pamiętaj, że kryptowaluty nie są 100-procentowo pewnym źródłem dochodu. Jeśli ktoś mówi Ci inaczej – kłamie. Spodziewaj się jednak wzlotów i upadków, a im dłużej będziesz inwestował(a), tym większe prawdopodobieństwo zysków.

Informacje o książce

Książka „Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” dostępna będzie w dwóch formatach – tradycyjnym (papierowym) oraz e-booku. Książkę będzie można zamówić tylko za pośrednictwem tej strony i nie będzie dostępna w księgarniach.

 

Książka dostępna jest w różnych wariantach - wybierz najlepszy dla Ciebie

Każdy lubi mieć wybór, Ty pewnie też. Wybieramy codziennie: w sklepie spożywczym, na stacji benzynowej. Wybieramy nawet to, co chcemy w danym dniu zjeść. Wybór i to, aby go mieć, jest zatem bardzo ważne, więc i ja przygotowałem dla Ciebie kilka, ciekawych wariantów dotyczących możliwości zakupu mojej książki. Sam zobacz, ile masz możliwości!

Pakiet
podstawowy

+ 15-17 zł kurier lub paczkomat

Pakiet
rozszerzony

+ 15-17 zł kurier lub paczkomat

Pakiet
premium

+ 15-17 zł kurier lub paczkomat

Lampa LED

Wysokość 30cm, szerokość 22cm, grubość 2cm

*Wyjątkowa lampa LED w kształcie symbolu Bitcoina, świecąca w żółtym kolorze.
Wyprodukowane na specjalne zamówienie! Polska produkcja.

Co zyskasz, kupując książkę?

Kupując książkę zyskujesz 30 dniową gwarancję na zwrot oraz gwarancję ceny, że książka nigdy nie będzie tańsza.

W publikacji poruszone zostaną następujące tematy:

W rozdziale pierwszym opowiadam czym są kryptowaluty i po co powstały – do czego można ich używać, jakie są poszczególne wartości kryptowalut, trendy i cykle oraz wyjaśniam, dlaczego w ogóle warto inwestować w kryptowaluty.

Rozdział drugi to kompendium wiedzy o tym gdzie kupować i sprzedawać kryptowaluty – czym są giełdy kryptowalut, jakie są ich rodzaje, jak się rejestrować i na co zwracać uwagę przy wyborze giełdy. Pokazuję Ci, jak kupować i sprzedawać kryptowaluty, czym są kantory kryptowalut, bitomaty oraz na czym polega zakup od innych posiadaczy kryptowalut.

W rozdziale trzecim mówię o bezpieczeństwie kryptowalut – gdzie przechowywać kryptowaluty, jakie są rodzaje portfeli oraz jakie polecam, jakie są zagrożenia i najczęściej spotykane oszustwa związane z kryptowalutami.

Czwarty rozdział poświęcony jest kwestii bezpiecznego inwestowania – ile pieniędzy przeznaczyć
na inwestycje, dlaczego hold jest lepszy niż traidowania. Jaką strategię obrać zanim kupisz kryptowalutę. Poruszam też temat dlaczego wszystkie inne kryptowaluty spadają, gdy BTC spada, czym jest market cap, dlaczego kopanie w polskich realiach nie jest korzystne.

Rozdział piąty to temat strategii inwestycyjnych – pokazuję moje osobiste strategie na temat podziału procentowego portfela (ile czego kupuję i w jakich sytuacjach), wyjaśniam, dlaczego według mnie warto wybierać także altcoiny. Opowiadam Ci, kiedy kupować, a kiedy sprzedawać kryptowaluty, jak rozpoznać koniec hossy oraz jakie są aplikacje pomagające w inwestowaniu.

W rozdziale szóstym pojawi się kilka słów o rynku kryptowalut – dlaczego rynek jest irracjonalny, jaka jest siła PR w kryptowalutach, których kryptowalut się pozbyć i czym są dokładnie rynki DEFI.

W rozdziale siódmy, ósmym, dziewiątym, dziesiątym oraz jedenastym skupiam się na popularnym ostatnio NFT – czym jest i jak na tym zarabiać? Dlaczego zyskuje tak dużą popularność i jakie
są przykładowe inwestycje. Opowiadam o dywersyfikacji inwestycji. Nie mogło oczywiście zabraknąć wyjaśnienia, w jaki sposób rozlicza się podatek od kryptowalut i jaka jest prawdopodobna przyszłość inwestowania w wirtualne waluty.

W książce zostały zebrane najważniejsze informacje potrzebne do rozpoczęcia swojej przygody
z inwestowaniem w kryptowaluty. Jest to dobry start dla każdego zainteresowanego tą tematyką,
a pakiety rozszerzone pozwolą Ci na wymienianie się wiedzą z innymi użytkownikami, zadawanie pytań oraz poszerzanie swojej wiedzy na bieżąco, bazując na przykładzie własnego portfela.

Galeria zdjęć

Przedstawiamy galerię zdjęć naszej książki, w której możesz zobaczyć jak wygląda ona zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz

Opinie o książce

Nie tylko autor, ale także czytelnicy twierdzą, że ta książka jest warta swojej ceny. Zobacz, co inni mówią:

KarolinaWolbrom
Czytaj więcej
Skarbnica wiedzy dla osób początkujących na temat świata kryptowalut i sprawnego poruszania się po nim. Bitcoin, altcoin, blockchain, strategie inwestowania, rynek Defi, NFT, rozliczenia się z zysku, dywersyfikacja i inne pojęcia są bardzo jasno wyjaśnione w tej książce. Cała potrzebna wiedza do rozpoczęcia przygody z kryptografią w jednym miejscu. Podsumowania po każdym rozdziale dają dodatkowo usystematyzowanie wiedzy. Po przeczytaniu tej książki, rozumiesz o co chodzi w świecie kryptowalut i jak można w nim zarobić. Bardzo polecam.
RafałKutno
Czytaj więcej
W sumie zastanawiałem się czy kupić te książkę, ale obecna bessa na rynku trochę mnie do tego zmotywowała. Mam nadzieje że inwestycja w te książkę szybko się zwróci.
MateuszLubin
Czytaj więcej
Książka pokazuje jak bezpiecznie zacząć przygodę z inwestycjami w kryptowaluty. Autor tłumaczy podstawowe zagadnienia z dziedziny krypto jak i technik i strategii inwestowania, wraz z psychologicznymi ich aspektami. Szeroki wachlarz tematów sprawia, że każdy początkujący a nawet średnio zaawansowany inwestor znajdzie dla siebie coś ciekawego i uzupełni swoją wiedzę. Polecam przeczytać, inwestycja w tę książkę może się okazać jedną z Waszych trafniejszych inwestycji
TomekKatowice
Czytaj więcej
Świat kryptowalut to dla wielu osób wciąż droga w nieznane. Ale są i tacy którzy nią przeszli a teraz mogą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Do takich osób należy autor tej książki, który tłumaczy czytelnikom czym są kryptowaluty, DeFi, NFT, gdzie i jak nimi handlować, jakie strategie rozważyć i na jakie niebezpieczeństwa uważać. Wydaje się że w XXI wieku brak rzetelnej wiedzy na temat kryptowalut to jak brak połączenia do Internetu - nie można już efektywnie bez nich funkcjonować. Dlatego warto sięgnąć po tą pozycję, aby przygotować się do bezpiecznego i świadomego inwestowania w cyfrowe aktywa.
Poprzedni
Następny

Darmowy rozdział specjalnie dla Ciebie!

Nikt nie lubi kupować kota w worku, ja też nie. Kiedy wchodzę do sklepu – zawsze najpierw oglądam produkt. Na tej podstawie podejmuję decyzję o zakupie. Ty też masz taką możliwość, bo specjalnie dla Ciebie przygotowałem prezent: Dostępny całkowicie za darmo, jeden rozdział mojej książki. Zobacz, jak i o czym piszę. Przekonaj się, że to wszystko nie jest czczym gadaniem, tylko konkretami. Zdecyduj, czy chcesz – podobnie jak ja – znacząco pomnożyć swój kapitał w sposób legalny i w 100% bezpieczny. Przekonaj się, że rynek kryptowalut jest miejscem, które pozwoli Ci na osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego.

Cześć [field id="name"], zapisałem Cię na darmowy rozdział mojej książki
Dziękuję Ci za zainteresowanie książką.

Poniżej przesyłam do Ciebie darmowy rozdział książki "Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut".

Pobierz darmowy rozdział.

Rafał Łapać - autor

Kup książkę już dziś

Data premiery książki to 21.01.2023 roku, ale już teraz zapraszam Cię do zakupienia książki, dzięki czemu będziesz na bieżąco z moim projektem! Gwarantuję Ci, że będzie to dobrze podjęta decyzja 🙂

Media o nas

Sekcja Q&A

Czy mogę otrzymać książkę z dedykacją?
Każdy, kto kupi książkę przed premierą, otrzyma dedykację. Po premierze
nie będzie to już możliwe.
Kiedy książka do mnie dotrze?
Książki zamówione w preorderze, powinny dotrzeć do Ciebie aż tydzień przed oficjalną premierą! Oczywiście data dostarczenia Twojego egzemplarza uzależniona jest to od pracy firmy kurierskiej.
W jaki sposób wysyłane są książki do zamawiających?
Książka może zostać dostarczona na wybrany adres kurierem lub do paczkomatu.
Jaki jest koszt wysyłki?
Dostawa jest płatna i zależy od wybranej metody wysyłki. Przesyłka wynosi 12,25 zł, gdy zamówisz książkę do paczkomatu InPost, i od 13,24 zł, gdy zamówisz książkę kurierem
Czy jest możliwość wysyłki zagranicznej?
Tak, jest możliwość wysyłki do krajów Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.
Czy mogę otrzymać fakturę?
Do każdego egzemplarza książki będzie wystawiana faktura.
Czy mogę zapłacić później dzięki Paypo?
Niestety, nie posiadam tej funkcji w sprzedaży.
Czy mogę zwrócić książkę?
Jeżeli zdecydujesz się na książkę z dedykacją, nie będziesz mógł jej zwrócić. W przypadku braku dedykacji, możliwy jest zwrot przez 30 dni od otrzymania egzemplarza.
Czym „Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut?” różni się od pozostałych książek i e-booków o kryptowalutach?
Jest to książka, która dosłownie prowadzi Cię za rękę, nie omijając tej ciemniejszej strony związanej ze stratą pieniędzy. Przedstawiam krok po kroku cały obraz inwestowania w prostym i zrozumiałym dla każdego języku.
Czy są planowane spotkania z autorem?
Na chwilę obecną nie są zaplanowane spotkania z autorem. Jednak nie wykluczam takiej możliwości. Informacje o wydarzeniach będą pojawiały się na Facebooku.

Jeśli masz inne pytanie skontaktuj się wypełniając formularz:

W książce “Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” Autor zawarł własne przemyślenia na temat inwestowania w kryptowaluty. Książka nie jest poradnikiem, Autor nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje ani nie daje żadnych gwarancji na zysk.