Wydawnictwo Leniwcowate

Previous slide
Next slide

Darmowa wysyłka

Wysyłka w 24h

Bezpieczne płatności

Aktualna wiedza

Książki
biznesowe

Wydania własne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Książki
dla dzieci

Wydania własne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat
kryptowalut

Wydanie 2.

Opinie o pierwszym wydaniu książki

Nie tylko autor, ale także czytelnicy twierdzą, że ta książka jest warta swojej ceny. Zobacz, co inni mówią:

8.3/10

Ocena: 8.3 / 10

PaQ Shaman
Czytaj więcej
Bardzo fajnie się czyta, dużo przydatnych informacji bez zbędnego rozwodzenia się. Serdecznie polecam, zwłaszcza początkującym.
Andy
Czytaj więcej
Zaznaczyłem opcję, że opinia jest spoilerem gdyż zdradzę Wam wielki sekret. Nie ma lepszej książki o krypto na polskim rynku. Pewnie nie ma też fajniejszego autora i wydawnictwa. Mimo, że to Leniwcowate to ani przez chwilę nie ma nudy. Samo gęste w praktyczny sposób podane. Dla każdego kto chciałby zwiedzić ten świat i zostać na dłużej.
Krzysztof
Czytaj więcej
W przystępny sposób zebrane informacje o świecie kryptowalut i narzędziach z których można korzystać zgłębiając temat. Fajnie i łatwo się czyta. Polecam.
MAB
Czytaj więcej
Brakowało na rynku pozycji, która o rynku krypto opowie w sposób zrozumiały dla osoby nie rozumiejącej świata cyfrowego. Książka wyjaśnia niedoświadczonym pojęcia oczywiste dla zaawansowanych. Opisuje poszczególne giełdy, ich plusy i minusy. Tłumaczy różnice w portfelach. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty podatkowe. Zdecydowanie polecam!
Marcin
Czytaj więcej
Książka, to niezwykle wartościowa pozycja dla każdego, kto chce zacząć inwestować w kryptowaluty. Autor w przystępny sposób wyjaśnia, jak działa blockchain oraz jakie są różnice między poszczególnymi kryptowalutami. Książka skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie inwestycji, a autor przedstawia wiele praktycznych wskazówek, które pozwolą uniknąć pułapek. Gorąco polecam!"
Nostal
Czytaj więcej
Bardzo długo szukałem informacji na temat kryptowalut, nie ma i nie znajdzie się tego aż tak wytłumaczonego tak jak w tej książce! To skarbnica wiedzy dla początkującego tłumacząca wszystko od a do z, w sposób który zrozumie każdy w każdym wieku, bardzo wciągająca i nie nudząca, pisana w ciekawym stylu. Serdecznie polecam dla każdego
Karolina
Czytaj więcej
Skarbnica wiedzy dla osób początkujących na temat świata kryptowalut i sprawnego poruszania się po nim. Bitcoin, altcoin, blockchain, strategie inwestowania, rynek Defi, NFT, rozliczenia się z zysku, dywersyfikacja i inne pojęcia są bardzo jasno wyjaśnione w tej książce. Cała potrzebna wiedza do rozpoczęcia przygody z kryptografią w jednym miejscu. Podsumowania po każdym rozdziale dają dodatkowo usystematyzowanie wiedzy. Po przeczytaniu tej książki, rozumiesz o co chodzi w świecie kryptowalut i jak można w nim zarobić. Bardzo polecam.
Mat
Czytaj więcej
Książka pokazuje jak bezpiecznie zacząć przygodę z inwestycjami w kryptowaluty. Autor tłumaczy podstawowe zagadnienia z dziedziny krypto jak i technik i strategii inwestowania, wraz z psychologicznymi ich aspektami. Szeroki wachlarz tematów sprawia, że każdy początkujący a nawet średnio zaawansowany inwestor znajdzie dla siebie coś ciekawego i uzupełni swoją wiedzę. Polecam przeczytać, inwestycja w tę książkę może się okazać jedną z Waszych trafniejszych inwestycji 😄
Jakub
Czytaj więcej
Świetnie przekazana wiedza jak naprawdę bez stresu zrozumieć inwestowanie w kryptowaluty. Napisana przyjemnym przystępnym językiem, zdecydowanie polecam
Rafal
Czytaj więcej
pozycji o krytowalutach na rynku jest sporo ale ta jest na prawdę spoko. nawet dla ludzi którzy już cokolwiek wiedzą, jest to fajnie podsumowanie widzy.
Kingu
Czytaj więcej
Świat kryptowalut to dla wielu osób wciąż droga w nieznane. Ale są i tacy którzy nią przeszli a teraz mogą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Do takich osób należy autor tej książki, który tłumaczy czytelnikom czym są kryptowaluty, DeFi, NFT, gdzie i jak nimi handlować, jakie strategie rozważyć i na jakie niebezpieczeństwa uważać. Wydaje się że w XXI wieku brak rzetelnej wiedzy na temat kryptowalut to jak brak połączenia do Internetu - nie można już efektywnie bez nich funkcjonować. Dlatego warto sięgnąć po tą pozycję, aby przygotować się do bezpiecznego i świadomego inwestowania w cyfrowe aktywa.
Poprzedni
Następny
4.9/5

Ocena: 4.97 / 5

bardzo fajna książka, wszytko wyjaśnione w taki sposób że laik zrozumie.
Bardzo ciekawa publikacja, na pewno będę do niej wracał. Trzymam kciuki za czelendż!😎
Wszystko top class
Pozycji o krytowalutach na rynku jest sporo ale ta jest na prawdę spoko. nawet dla ludzi którzy już cokolwiek wiedzą, jest to fajnie podsumowanie wiedzy.
Poprzedni
Następny

Zdjęcia od czytelników

Przedstawiamy galerię zdjęć naszej książki, jakie otrzymaliśmy od czytelników

Podsumowanie - czym jest książka "Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut" ?

Moja książka to specjalistyczne opracowanie, które pomoże Ci wejść w świat kryptowalut bezpiecznie i bez pośpiechu. Znajdziesz w niej wszystko, co jest Ci potrzebne, aby pomnożyć swój kapitał. Bez względu na to, czy dysponujesz dużym, czy niewielkim kapitałem, moja książka jest skierowana do każdego, kto chce zainwestować w kryptowaluty z zyskiem. Samodzielna nauka, zaangażowanie i cierpliwość to klucze do sukcesu w tej branży. Czy jesteś gotowy/a na wejście w świat kryptowalut? Poznaj sprawdzone metody i pomnóż swój kapitał już dziś!

W książce “Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut” Autor zawarł własne przemyślenia na temat inwestowania w kryptowaluty. Książka nie jest poradnikiem, Autor nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje ani nie daje żadnych gwarancji na zysk.